Erzsébet Királyné Szálloda

Karrier

A gödöllői Erzsébet Királyné Szálloda***Superior csapata keresi új kollégáját a következő pozícióba:

Front Office Munkatárs

Főbb feladatok:

  • Szobafoglalások felvétele, rendszerben történő regisztrálása, visszaigazolása, nyomonkövetése
  • Vendégek érkeztetése és tájékoztatása, tartózkodás közben színvonalas, készséges kiszolgálás
  • Utaztatás során pénzkezelés, számláztatási műveletek végrehajtása
  • A recepcióhoz kapcsolódó napi adminisztratív feladatok ellátása, telefonos ügyelet

Elvárások:

  • Turisztikai végzettség és/vagy tapasztalat előny, de a szakma iránti érdeklődés elvárás
  • Jó szervező- és kommunikációs készség, amihez önálló problémamegoldó képesség és precizitás társul
  • Számítógépes felhasználói ismeretek, HostWare szoftver ismerete előnyt jelent, de nem feltétel
  • Váltott nappali-éjszakai munkaidő beosztás vállalása
  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Csapatjátékos személyiség, vendégorientált hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, folyamatos munkalehetőség
  • Gyorsan fejlődő környezetben való tanulás, szállodaláncon belüli előrelépési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes, barátságos csapat
  • Rugalmas munkarend

Fényképes önéletrajzokat a megpályázni kívánt munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk:

fom@ekhotel.hu

Foglalás

Legjobb ár garancia

Jobb árat talált egy másik weboldalon?

Kattintson ide!