Erzsébet Királyné Szálloda

Karrier

A gödöllői Erzsébet Királyné Szálloda***Superior csapata keresi új kollégáját a következő pozícióba:

RECEPCIÓS / ÉJSZAKÁS RECEPCIÓS

Mik lesznek a feladataid?

  • Klasszikus recepciós, szobafoglalási és értékesítési feladatok ellátása, melynek keretében, pályakezdőként magas szinten sajátíthatod el a szállodai Front Office munkakör minden területét, tapasztalattal pedig azonnal betekintést nyerhetsz egy stabilan működő, magyar szállodalánc (Accent Hotels) mindennapjaiba.
  • Szállodai foglalások nyomon követése piacvezető szállodai szoftver (HostWare) segítségével, egészen az igények felmerülésétől a Vendégek távozásáig.
  • Délelőtt Vendégeink utaztatása és korrekt számláztatása, napközben rezervátorként az új foglalások rögzítése, délután Vendégeink érkeztetése, az éjszakai műszakban pedig a nap zárása, adminisztratív teendők elvégzése. Mindemellett, amennyiben a későbbiekben magasabb babérokra is törnél, Csapatunk segítségével betekintést nyerhetsz a szállodai üzemeltetés és értékesítés területeibe is!
  • Szállodai szolgáltatásaink ajánlása, azok kommunikálása Vendégeink felé, melynek kapcsán Te lehetsz szállodánk arca, és ez által feladatod lesz a színvonal folyamatos figyelése, illetve annak emelése,
  •  Valamint az esetlegesen felmerülő Vendégpanaszok, extra igények szakszerű kezelése.

Mit várunk el Tőled?

  • Váltott, 12 órás nappali és éjszakai, vagy csak állandó éjszakai műszakok vállalását, hétvégi és ünnepnapokon is, amely átlagosan mindössze havi 12-14 munkanapot jelentene számodra.
  • Stabil cégként, mindenképpen hosszú távban gondolkodunk Veled kapcsolatban, így a sikeres együttműködés alapjaként fontos, hogy elkötelezett legyél a szálloda szakma iránt, szeress emberekkel foglalkozni, és átlag feletti kommunikációs képességgel rendelkezzél! Nem baj, ha korábban nem láttál még belülről szállodát (esetleg csak Vendég voltál), mi mindenre megtanítunk, amire későbbi munkád során szükséged lehet! Közép- vagy felsőfokú, szakirányú végzettséget azonban természetesen előnyként értékelünk!
  • Pozitív számunkra, ha látjuk, hogy korábban dolgoztál már valamilyen szállodai szoftverrel, illetve jártas vagy az internet és az Office (Excel, Word, Outlook) világában! Mi HostWare programmal dolgozunk, de ha nem ismered annak használatát, megtanítjuk!
  • A magabiztos angol nyelvtudás – szóban és írásban is – viszont alapfeltétel, ahol nem a papírt, hanem a valódi tudást értékeljük!

Mit kínálunk mindezekért cserébe?

  • Kedvező munkakörülményeket és feltételeket, hogy biztosan jól érezd magad nálunk!
  • Piacképes tudást, állandó fejlődési lehetőséget, amelyet a későbbiekben a turisztikai szektorban, azon belül is elsősorban a szállodaiparon belül a világon bárhol tudsz majd hasznosítani!
  • Fiatalos, lendületes csapatot, ahol bátran fordulhatsz kollégáidhoz bármilyen segítségért!
  • A megfelelő gyakorlat után szállodaláncon belüli tréningeket, és – amennyiben munkádat kiemelkedően végzed – egy idő utáni előrelépési lehetőséget,
  • Korrekt bérezést, és egyéb cafeteria elemeket, utazási költséged anyagi támogatását, valamint napi egyszeri főétkezést a szálloda éttermében,
  • Rugalmas, tervezhető munkarendet, sokszínű és változatos feladatkörökkel.

Felkeltettük érdeklődésedet? Amennyiben szeretnéd a szállodai szakmát magas szinten elsajátítani, és a fentiek alapján meggyőződésed, hogy egymást keressük, küldd el számunkra fényképes önéletrajzodat „Recepciós állás pályázat” megjelöléssel az alábbi e-mail címre:

fom@ekhotel.hu

Foglalás

Legjobb ár garancia

Jobb árat talált egy másik weboldalon?

Kattintson ide!