Erzsébet Királyné Szálloda

Karrier

A gödöllői Erzsébet Királyné Szálloda***Superior csapata keresi új kollégáját a következő pozícióba:

Online & Corporate Sales Manager

Mik lesznek a feladataid?

  • A szálloda online értékesítési stratégiájának megtervezése, felügyelete és nyomon követése,
  • részvétel az Erzsébet Királyné szálloda bevételeinek megtervezésében azok megvalósításában,
  • online platformok karbantartása,
  • új potenciális céges ügyfelek megszerzése, kapcsolattartás a meglévő partnerekkel,
  • a többi részleg munkájának támogatása

Mit várunk el Tőled?

  • 2-3 év szállodaipari tapasztalatot, értékesítési területen szerzett gyakorlat előnyt jelent,
  • folyékony, magabiztos angoltudást szóban és írásban,
  • analitikus gondolkodásmódot.
  • precíz, alapos, dinamikus munkavégzést
  • önállóságot és hatékony timemanagementet
  • vendégorientált látásmódot, jó kommunikációs készséget
  • felsőfokú, közgazdasági területen szerzett tapasztalat szintén nagy előny a szemünkben

Mit kínálunk mindezekért cserébe?

  • kedvező munkakörülményeket és feltételeket, hogy biztosan jól érezd magad nálunk,
  • piacképes tudást, állandó fejlődési lehetőséget, amelyet a későbbiekben a turisztikai szektorban, azon belül is elsősorban a szállodaiparon belül a világon bárhol tudsz majd hasznosítani,
  • fiatalos, lendületes csapatot, ahol bátran fordulhatsz kollégáidhoz bármilyen segítségért,
  • szállodaláncon belüli tréningeket, és  előrelépési lehetőséget,
  • korrekt bérezést, és egyéb cafeteria elemeket, utazási költséged anyagi támogatását, valamint napi egyszeri főétkezést a szálloda éttermében,
  • rugalmas, tervezhető munkarendet, sokszínű és változatos feladatokkal

Felkeltettük érdeklődésedet? Amennyiben szeretnéd a szállodai szakmát magas szinten elsajátítani-, és a fentiek alapján meggyőződésed, hogy egymást keressük, küldd el számunkra fényképes önéletrajzodat „Online & Corporate Sales Manager állás pályázat” megjelöléssel az alábbi e-mail címre:

gm@ekhotel.hu

Foglalás
Relaxációs sziget üzemszünet
Szállodánk Relaxációs szigete visszavonásig nem üzemel!

Legjobb ár garancia

Jobb árat talált egy másik weboldalon?

Kattintson ide!